Wysoka jakość danych w Twoich systemach i procesach

Dokładne informacje pozwalają na osiąganie lepszych wyników

Skontaktuj się z nami
check_fat_green.png

Stały dopływ wiarygodnych informacji o klientach

check_fat_green.png

Skuteczniejszy marketing i sprzedaż dzięki użyciu poprawnych danych

check_fat_green.png

Trafne decyzje strategiczne oparte na twardych danych i prognozach

Jakość danych to nasz priorytet

Aby silnik napędzający Twoją firmę pracował z optymalną wydajnością potrzebuje najlepszego paliwa. Korzystając z rozwiązań Bisnode, zawsze używasz danych najwyższej jakości. Zadbamy o poprawność danych które już są w Twojej firmie, jak i danych dostarczanych przez nas. Zależy nam, aby nasza analiza przyniosła Ci najwięcej korzyści. Dlatego obejmiemy nią cały portfel Twoich klientów, łącząc Twoją wiedzę o klientach z wartościowymi informacjami z naszej bazy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami wsparcie (kontakt nas blokuje)

Chcesz się z nami skontaktować?

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.