Stały dostęp do aktualnych danych

Zabezpiecz aktualność danych dzięki stałemu połączeniu ze źródłem

Pierwsze kroki
check_fat_green.png

zoptymalizujesz koszty poprzez aktualizację rekordów

check_fat_green.png

połączysz swój system CRM lub ERP z naszą bazą danych o firmach i klientach z kraju i ze świata

check_fat_green.png

uzyskaj dostęp do naszych baz poprzez platformy on-line, 24 godziny na dobę

Aktualne dane zawsze dostępne

Aktualne dane zawsze dostępne

Przy obecnym tempie zmian zachodzących w świecie biznesu korzystanie z nieświeżych danych jest ryzykowne. Dlatego nasze rozwiązania umożliwiają ciągłą aktualizację pobranych wcześniej informacji.

Nasze rozwiązania pozwalają na optymalizację kosztów poprzez aktualizację rekordów, w których zaszła zmiana. Zapewni to dostęp do naszych baz poprzez platformy on-line, 24 godziny na dobę.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?
Zadzwoń do nas lub zostaw nam swoje dane

Kontakty

Chcesz się z nami skontaktować?

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.