Produkty Artykuły

Bisnode Consumer Intelligence - nowe rozwiązanie do zarządzania danymi konsumenckimi

15 lut 2018

Bisnode Consumer Intelligence - nowe rozwiązanie do zarządzania danymi konsumenckimi.

Bisnode Polska wprowadza na rynek nowe rozwiązanie do zarządzania danymi konsumenckimi zgodne z najnowszą regulacją GDPR (RODO).

Jako ekspert w dziedzinie zarządzania danymi wiemy, jak ważny jest szeroki i bezpieczny dostęp do danych w czasie rzeczywistym.  

Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu Bisnode Consumer Intelligence API możesz zintegrować swoje systemy biznesowe (CRM/ERP) z wysokiej jakości danymi o ponad 100 mln konsumentów z 8 głównych rynków europejskich (w tym 20 mln konsumentów z Polski). W strategii firmy Bisnode jest dalszy dynamiczny rozwój tej bazy danych w kierunku pełnego zakresu geograficznego UE.

Łącząc nasze analizowane dane z istniejącymi danymi klientów, możesz poszerzyć swoją wiedzę i być bardziej precyzyjnym w komunikacji na każdym etapie współpracy z konsumentem. Bisnode Consumer Inteligence API wspiera również możliwości analityczne organizacji i łączenia danych pomiędzy systemami biznesowymi umożliwiając faktyczny raport 360 na temat konsumenta, co jest jednym z wymogów nowej ustawy o ochronie danych osobowych GDPR (RODO). 

 

Więcej szczegółów o Bisnode Consumer Intelligence znajdziesz na:

BCI - strona produktu

 

Produkty i rozwiązania

Poznaj Bisnode Consumer Intelligence

Zapewnij aktualizacje danych konsumenckich w czasie rzeczywistym we wszystkich swoich systemach biznesowych na podstawie najpełniejszej bazy danych osób prywatnych w Polsce i w Europie.

Dowiedz się więcej

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.