1 lipca 2020 r. Bisnode nabył od Euler Hermes komercyjną usługę tworzenia raportów kredytowych w Polsce. Tym samym będzie miał możliwość zaoferowania klientom Euler Hermes dedykowanych rozwiązań Grupy Bisnode. Jednocześnie w tym samym czasie podpisano umowę między Bisnode a Euler Hermes na dostarczanie krajowych i międzynarodowych danych, celem zapewnienia ciągłości obsługi polis ubezpieczenia należności przez Euler Hermes w Polsce.

„Z wielką przyjemnością ogłaszamy podpisanie umowy o współpracy z Euler Hermes. Przekonany jestem, że wesprze to podstawową działalność Bisnode i pozwoli na polepszenie naszej oferty w segmencie B2B. W ogromnym stopniu zwiększy krajowy i międzynarodowy zasięg raportów kredytowych i pozwoli na dotacie do nowych klientów. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani kontynuacją współpracy z Euler Hermes i serdecznie witamy nową grupę klientów, którzy zgodnie z umową będą teraz mieli dostęp do najlepszych na rynku analiz Smart Data i raportów kredytowych” - mówi Andrzej Osiński, dyrektor Sprzedaż Bisnode Polska.

Nawiązanie współpracy z Euler Hermes w Polsce w zakresie komercyjnej usługi raportów kredytowych pozwoli Bisnode na wzmocnienie własnych zasobów bazodanowych i skuteczne dopasowanie całego portfolio produktowego Bisnode do oczekiwań klientów we wszystkich segmentach świadczonych usług.

Dowiedz się więcej o unikalnej ofercie Bisnode dedykowanej dla klientów Euler Hermes

Więcej o ofercie

- Jako lider rynku ubezpieczeń należności i gwarancji intensywnie inwestujemy w rozwiązania i usługi wzmacniające zdolności oceny ryzyka handlowego. Dzięki umowie z Bisnode Klienci Euler Hermes zyskują możliwość dostępu do największych baz danych wraz z kompleksową aktualizacją i dostępem w czasie rzeczywistym. Współpraca z Bisnode to dla Euler Hermes także dostęp do informacji i danych istotnie wspierających nasze działanie na rynku ubezpieczeń należności, dzięki czemu będziemy świadczyć usługi spełniające potrzeby i oczekiwania Klientów w realiach rosnącego znaczenia digitalizacji i cyfryzacji –  stwierdza Paul Flanagan, Prezes Zarządu Euler Hermes.

Więcej informacji:

Chief Marketing Officer  

Anna Albinsson

+46 73 158 5607

anna.albinsson@bisnode.com

 

O Bisnode: 

Bisnode, europejski lider w dostarczaniu danych i analiz. W Bisnode 2 100 ekspertów z 19 krajach Europy pracuje nad interpretacją, dopracowaniem i zrozumieniem danych, które stanowią podstawę decyzji biznesowych naszych klientów. Bisnode każdego dnia pomaga w codziennym życiu, dostarczając inteligentne dane do firm, agencji rządowych i jednostek samorządu terytorialnego. 

Zapisz sie do newslettera Bisnode!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!