Artykuły Raporty

Bisnode na VII Polish Business Analytics Summit

Bisnode Polska z tytułem brązowego Partnera konferencji VII Polish Business Analytics Summit

Z przyjemnością informujemy, że Bisnode Polska dołączyła do grona partnerów konferencji VII Polish Business Analytics Summit. Największego i najważniejszego wydarzenia poświęconemu business intelligence i szeroko pojętej analityce biznesowej w Polsce.

 

Pierwszego dnia konferencji, w godzinach popołudniowych, Andrzej Osiński – Prezes Zarządu Bisnode Polska przedstawi prezentacje na temat „Wsparcia wzrostu biznesu przez zastosowanie zaawansowanej analityki Bisnode”. 

Cała prezentacja po pobrania oraz przejrzenia poniżej (kliknij full screen na poniższym ekranie):

POBIERZ PREZENTACJE

 

Zdaniem Andrzeja Osińskiego- Jest to impuls, by spotkać się w jednym miejscu z wieloma kontrahentami, by porozmawiać na temat rozwoju biznesu i poszerzenia współpracy. Jest ku temu doskonała okazja, bowiem profil konferencji odpowiada kierunkowi, w którym od lat podąża Bisnode Polska.  

Więcej o konferencji znajdą państwo na stronie: http://bisummit.pl/  

 

Bisnode

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jest obecny w 19 krajach, gdzie zatrudnia 2 100 pracowników. Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwia klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych. Oznacza to, że może połączyć, a następnie przeanalizować swoje dane, dane klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.