Artykuły Raporty

Dun & Bradstreet na VII Polish Business Analytics Summit

Dun & Bradstreet Polska z tytułem brązowego Partnera konferencji VII Polish Business Analytics Summit

Z przyjemnością informujemy, że Dun & Bradstreet Polska dołączyła do grona partnerów konferencji VII Polish Business Analytics Summit. Największego i najważniejszego wydarzenia poświęconemu business intelligence i szeroko pojętej analityce biznesowej w Polsce.

 

Pierwszego dnia konferencji, w godzinach popołudniowych, Andrzej Osiński – Prezes Zarządu Dun & Bradstreet Polska przedstawi prezentacje na temat „Wsparcia wzrostu biznesu przez zastosowanie zaawansowanej analityki Dun & Bradstreet”. 

Cała prezentacja po pobrania oraz przejrzenia poniżej (kliknij full screen na poniższym ekranie):

POBIERZ PREZENTACJE

 

Zdaniem Andrzeja Osińskiego- Jest to impuls, by spotkać się w jednym miejscu z wieloma kontrahentami, by porozmawiać na temat rozwoju biznesu i poszerzenia współpracy. Jest ku temu doskonała okazja, bowiem profil konferencji odpowiada kierunkowi, w którym od lat podąża Dun & Bradstreet Polska.  

Więcej o konferencji znajdą państwo na stronie: http://bisummit.pl/  

 

Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jest obecny w 19 krajach, gdzie zatrudnia 2 100 pracowników. Dun & Bradstreet pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwia klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych. Oznacza to, że może połączyć, a następnie przeanalizować swoje dane, dane klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data.

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Lubisz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z naszymi wiadomościami, artykułami i analizami