Artykuły Raporty

Bisnode na konferencji Data Science Summit in Poland.

19 cze 2019

W piątek, 14 czerwca br. w siedzibie Politechniki Warszawskiej odbyła się, z aktywnym udziałem Bisnode Polska, III edycja konferencji Data Science Summit.

Największe wydarzenie o tematyce data science w Polsce

Wydarzenie było adresowane do wszystkich osób związanych lub zainteresowanych szybko rozwijającym się obszarem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych oraz uczenia maszynowego.

Tematyka konferencji ściśle wpisuje się w aktualne działanie i strategię rozwoju Bisnode. Stąd też obecność na konferencji Jeana-Philippe Schepens'a z Bisnode Belgium, uznawanego przez wielu w Europie za jednego z najbardziej pożądanych ekspertów w dziedzinie szeroko rozumianych: Machine Learning, Artificial Intelligence i Big Data.

Podejście Bisnode

Jean-Philippe Schepens wystąpił z tematem Innovate Data – Creating Real Value - How marketing and several sectors are going to change because of the impact of Artificial Intelligence, technology & Innovate Data. Tym samym prezentacja stanowiła swoistego rodzaju wgląd w aktualnie zachodzące na świecie zmiany i trendy w dziedzinie analizy danych, ich przetwarzania i etyki. Pogodzenia prywatności konsumentów i prowadzonego przez globalne podmioty biznesu. Wszystko to w oparciu o nowoczesny marketing, sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i Big Data – rozumianą jako niekończący się zbiór wszelkich danych, ich analizy i możliwości przetwarzania.

Wszystkich tych, którzy nie mieli sposobności wysłuchać prezentacji Jeana-Philippe Schepens'a na konferencji Data Science Summit in Poland, a którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat przetwarzania, analizy i wizualizacji danych oraz uczenia maszynowego zapraszamy do indywidualnego kontaktu. 

Skontaktuj się z nami!

Zapisz sie do newslettera Bisnode!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!