Artykuły Smart Data Raporty

Dun & Bradstreet po raz kolejny wyróżnione wśród najlepiej zarządzanych firm

14 cze 2020

Już dwa lata z rzędu Dun & Bradstreet otrzymała wyróżnienie Najlepiej Zarządzanych firm w Szwecji!

Best Managed Companies to ranking firm tworzonych przez Deloitte we współpracy z Nasdaq. Nagroda przyznawana jest firmom, które charakteryzują się niezawodną jakością, strategią, zdolnością operacyjną, jak i wyjątkową kulturą i rozwojem.

„Ponowne otrzymanie tej nagrody to fantastyczne potwierdzenie dla wszystkich w Dun & Bradstreet, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia naszej wizji -  bycia europejskim liderem w dziedzinie inteligentnych danych i analiz. Deloitte dostrzegło, że ciągle się zmieniamy i doskonalimy. W ciągu ostatniego w tym roku poczyniliśmy duże kroki w celu dalszego umacniania naszej pozycji finansowej i pozyskania jeszcze większej liczby klientów, a w konsekwencji ożywienia i modernizacji naszej działalności. Rozpoczeliśmy proces przenoszenia ponad 142 platform danych do jednej wspólnej platformy. Dzięki strategicznym krokom w ciągu ostatniego roku jesteśmy jeszcze silniejsi jako firma w całej Europie i jesteśmy jeszcze bardziej zorientowani na klienta ”- mówi Magnus Silfverberg, dyrektor generalny Dun & Bradstreet.

Jasna wizja i długofalowe myślenie


„Firmy muszą skoncentrować się na długofalowym sukcesie. Inwestując w innowacje i stosując podejście zorientowane na ludzi, wyprzedzają swoją konkurencję”, mówi Therese Kjellberg, partner Deloitte i odpowiedzialny za najlepiej zarządzane firmy w Szwecji. „Mają jasną wizję i długoterminowe myślenie, dzięki czemu są lepiej przygotowani na przyszłość”. 

„Firmy wyłonione w tym roku wykazują wyjątkowe przywództwo i zaangażowanie w napędzanie zyskownego wzrostu. Ich sukces jest wynikiem świadomego podejścia do budowania silnych zespołów i inwestowania w przyszły rozwój ich talentów” -  mówi Håkan Sjögren, niezależny członek jury i dyrektor zarządzający odpowiedzialny za aukcje w Nasdaq Stockholm.  

Best Managed Companies

To nagroda jakości, która wyraża ogólny sukces prywatnych szwedzkich firm w oparciu o strategiczny kierunek, zdolność do realizacji wyznaczonych celów, kulturę korporacyjną i wyniki finansowe. Nagrodę pierwszy raz przyznano w  Kanadzie w 1993 roku i od tego czasu została wprowadzona w ponad 20 krajach na całym świecie. 

W Szwecji nagroda po raz pierwszy została wprowadzona w 2018 roku przez Deloitte we współpracy z Nasdaq. Niezależne jury wybrało 18 firm, które otrzymały tegoroczną nagrodę. 

 

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej