Artykuły

Bisnode pomaga polskim firmom znaleźć kontrahentów w Azji

26 kwi 2018

Światowa Baza Danych i Powiązań jest platformą online umożliwiającym budowę baz danych marketingowych i sprzedażowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb eksportera.

Unikalność Światowej Bazy Danych i Powiązań na polskim rynku i jej zastosowanie

To jedyne w swoim rodzaju precyzyjne narzędzie, które pozwala na znalezienie nowych klientów i dotarcie z ofertą bezpośrednio do interesujących partnerów niezależnie od kraju ich pochodzenia.

To oznacza, że narzędzie zwiększa efektywność działu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych kontraktów. Pozwala ono również ocenić potencjał branży w każdym z krajów i dokonać wstępnej selekcji podmiotów pod względem ryzyka współpracy. Jest także sposobem na efektywne wyszukanie firm do przejęć i akwizycji.

Światowa Baza Danych i Powiązań zawiera informacje o blisko 300 milionach firm z całego świata. W tym 14,7 mln aktywnych firm z Chin.

 

Wielkie możliwości dla polskich firm dzięki danym z naszej Światowej Bazy Danych i Powiązań

Pozwala na wyszukanie potencjalnych partnerów według określonych kryteriów. Sama platforma daje dostęp do danych teleadresowych przedsiębiorstw oraz danych o wielkości zatrudnienia, sprzedaży, zysku, powiązań kapitałowych i osobowych osób zarządzających podmiotem, a także jego działalności importowej i eksportowej.

Umożliwia również wgląd do globalnych drzew korporacyjnych i śledzenie powiązań osobowych.

Więcej o Światowej Bazie Danych i Powiązań:

Więcej

Bisnode pomaga polskim przedsiębiorstwom w ekspansji na rynek azjatycki w ramach Programu Handlu Zagranicznego

Bisnode jako jeden z głównych partnerów wydarzenia uczestniczy w Programie Handlu Zagranicznego banku BGŻ BNP Paribas dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją zagraniczną.

W ramach programu nasze produkty takie jak Światowa Baza Danych i Powiązań pomagają polskim firmom w znalezieniu kontrahentów i rozwoju biznesu m.in w Azji.

Więcej o programie pisaliśmy tutaj:

Program Handlu Zagranicznego

Produkty

Poznaj Potencjał Światowej Bazy Danych i powiązań

Rozwiń swoją firmę przez ekspansję na rynki zagraniczne zaczynając od naszego unikalnego rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.