Artykuły Smart Data Raporty

Builder ranking 2 edycja

12 paź 2020

Druga edycja rankingu Builder - kondycja branży budowlnej.

Magazyn Builder, PwC Polska i Dun & Bradstreet Polska wraz z Radą Programową projektu Build the Future po raz drugi przeanalizują przedsiębiorstwa z branży budowlanej na potrzeby publikacji Rankingu Buildera.

 

Ranking powstaje w ramach projektu Build the Future, którego celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych poprzez publikację pełnego, wiarygodnego i rzetelnego zestawienia dotyczącego pozycji finansowej liderów branży.

 

Badaniu będą podlegać finanse łącznie 300 firm zawarte w ogólnodostępnych sprawozdaniach finansowych. Przedsiębiorstwa budowlane na potrzeby rankingu zostały podzielone na 3 segmenty – deweloperzy, generalni wykonawcy i producenci materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

 

Poznamy największe firmy budowlane oraz liderów w poszczególnych sektorach w zakresie rentowności, wielkości aktywów i przychodów. Druga edycja rankingu będzie zawierać porównanie z poprzednią tj. kto awansował?, kto utrzymał a kto nie obronił swojej pozycji?

 

Wydawnictwo poświęcone 2 edycji Rankingu ukaże się w grudniu br. i będzie także obfitować w analizy oraz komentarze ekspertów i menedżerów branży budowlanej.

 

Więcej

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej