Artykuły

Czynnik ludzki nadal niezbędny w procesach AML.

Czy jesteśmy gotowi na automatyzację?

Automatyzacja i digitalizacja są bezsprzecznie pomocne w naszym codziennym życiu. Znacząco usprawniają też wiele procesów biznesowych. Kolejne firmy wykorzystują możliwości, jakie daje
kombinacja Big Data i nowych technologii, aby obniżyć koszty i podnieść efektywność.

Szczególnie widoczne jest to w obszarach sprzedaży i marketingu, logistyki, produkcji czy obsługi klienta. Nic więc dziwnego, że nastawieni na zysk managerowie chętnie widzieliby pełną automatyzację w procesach AML/CFT. Przecież nie jest tajemnicą, że kojarzą się głównie z mnóstwem irytujących, manualnych czynności, czasochłonnymi zadaniami, złymi doświadczeniami klientów, straconymi szansami sprzedażowymi.

 

Dlatego automatyzacja AML-u brzmi racjonalnie, prawda?

Czy możliwa jest, jednak, całkowita automatyzacja analiz AML?

Czy jesteśmy gotowi na to, by inteligentne maszyny AML zasilane

Big Data zastąpiły ludzi?

 

Pobierz cały dokument w pdf:

Czynnik ludzki nadal niezbędny w procesach AML.pdf 

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Bisnode

Sprawdź

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.