Artykuły Raporty

Bisnode Customer Intelligence – unikalne dane o konsumentach B2C dostępne za pomocą API

26 cze 2018

Bisnode Consumer Intelligence (BCI) to jedna z największych baz konsumenckich w Europie, która ułatwi Ci dotarcie do nowych klientów i poprawę relacje z obecnymi. Wiemy bardzo dużo o Twoich klientach i pomożemy Ci do nich dotrzeć!

Co to oznacza dla Ciebie?

 • wzbogacenie informacji o konsumentach
 • pełniejsze poznanie konsumentów
 • weryfikacja poprawności danych
 • lepsze zrozumienie otoczenia biznesowego
 • optymalizacja kosztów procesowych
 • usprawnienie procesu podejmowania decyzji
 • odkrycie nowych możliwości sprzedażowych
 • wzrost efektywności akcji marketingowych
 • stały dostęp do aktualnych baz danych

Niezależnie od tego jaką rolę w organizacji pełnisz, aby podjąć odpowiednią decyzję potrzebujesz sprawdzonych informacji. Przeanalizowane i aktualne dane to najcenniejszy zasób XXI wieku. Bisnode Consumer Intelligence dostarczy Ci cennych, ustrukturyzowanych danych o Twoich użytkownikach. Dzięki nim w pełni zrozumiesz potrzeby konsumentów, sprostasz im i wyprzedzisz konkurencję.

Bisnode Consumer Intelligence (baza konsumencka) to:

 • blisko 100 000 000 podstawowych danych o Europejczykach
 • blisko 20 000 000 podstawowych danych o Polakach

Dane, które już  posiadasz często nie są wystarczające by odpowiedzieć na stawiane przed organizacją wyzwania, dlatego połącz je z naszą bazą, a  po zbadaniu korelacji, dowiesz się wszystkiego czego wcześniej nie mogłeś ze swoich danych wyczytać.

Dostarczane bazy są na bieżąco aktualizowane i dostępne w Twoich systemach operacyjnych dzięki integracji za pomocą API. Podpowiemy Ci jakie mechanizmy analityczne uruchomić, a na efekt nie trzeba będzie długo czekać: zdobędziesz większą ilość zadowolonych użytkowników.

BCI pomoże Tobie:

 • w uzupełnieniu danych o nowych konsumentach, stworzysz dokładniejszy profil użytkownika i zweryfikujesz podawane przez niego informacje, dzięki czemu będziesz mógł zaoferować lepszą ofertę. Efektem będzie wyższa konwersja i sprzedaż.
 • we wzbogaceniu danych o  istniejących konsumentach, dzięki czemu będziesz mógł dostosować oferty dosprzedażowe i personalizować komunikację. Dzięki interesującym i precyzyjnym komunikatom wzrośnie dosprzedaż i lojalność wśród Twoich użytkowników.

Pozyskane dane pomogą Ci również zoptymalizować wiele procesów biznesowych, zmniejszysz koszta operacyjne firmy poprzez lepsze zrozumienie problemów i szybsze znalezienie rozwiązań. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Nasze bazy danych o konsumentach w pełni spełniają wymagania RODO.

Dowiedz się więcej jak BCI może pomóc Twojej firmie, wybierz baner poniżej.

Produkty

Wsłuchaj się w głos swojego klienta

Dowiedz się wiecej o Bisnode Consumer Intelligence (BCI)

Więcej

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.