Artykuły Raporty

D&B Country Insights - nowe informacje na temat Polski

Jak proponowane referendum na temat zmiany konstytucji  w Polsce wpłynie na nasze stosunki z UE?

Dun&Bradstreet wskazuje inwestorom potencjalne problemy dla prowadzenia biznesu w Polsce.

D&B od maja 2018 obniża rating Polski, a teraz obawia się o nasze stosunki z UE w obliczu zapowiadanego referendum o zmianie konstytucji.

Każdego miesiąca D&B aktualizuje dane na temat sytuacji rynkowej poszczególnych krajów.   Przedstawiamy najnowsze doniesienia analityków z Dun&Bradstreet w raporcie World Watch, czyli krótkiej prezentacji o 132 krajach podkreślającej kluczowe trendy gospodarcze w danym kraju.

Główne spostrzeżenia zostały opracowane na podstawie rozbudowanych raportów Country Insight Reports przedstawiających sytuację danych rynków w skali makro.

Pełen raport do pobrania:

Pobierz

Kluczowe informacje dla inwestorów i eksporterów.

Jeżeli planujesz rozwijać swoją firmę na zagranicznych rynkach, jesteś powiązany z nimi łańcuchem dostaw, kapitałowo lub osobowo potrzebujesz szczegółowych danych, aby ocenić ryzyko inwestycyjne, obserwować zmiany i dostrzegać szanse rozwoju na danym rynku zapoznaj się z raportami D&B Country Insight oraz ofertą Dun & Bradstreet.

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Dun & Bradstreet
Sprawdź

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.