Artykuły Raporty

D&B Country Insights - nowe informacje na temat Polski

Jak proponowane referendum na temat zmiany konstytucji  w Polsce wpłynie na nasze stosunki z UE?

Dun&Bradstreet wskazuje inwestorom potencjalne problemy dla prowadzenia biznesu w Polsce.

D&B od maja 2018 obniża rating Polski, a teraz obawia się o nasze stosunki z UE w obliczu zapowiadanego referendum o zmianie konstytucji.

Każdego miesiąca D&B aktualizuje dane na temat sytuacji rynkowej poszczególnych krajów.   Przedstawiamy najnowsze doniesienia analityków z Dun&Bradstreet w raporcie World Watch, czyli krótkiej prezentacji o 132 krajach podkreślającej kluczowe trendy gospodarcze w danym kraju.

Główne spostrzeżenia zostały opracowane na podstawie rozbudowanych raportów Country Insight Reports przedstawiających sytuację danych rynków w skali makro.

Pełen raport do pobrania:

Pobierz

Kluczowe informacje dla inwestorów i eksporterów.

Jeżeli planujesz rozwijać swoją firmę na zagranicznych rynkach, jesteś powiązany z nimi łańcuchem dostaw, kapitałowo lub osobowo potrzebujesz szczegółowych danych, aby ocenić ryzyko inwestycyjne, obserwować zmiany i dostrzegać szanse rozwoju na danym rynku zapoznaj się z raportami D&B Country Insight oraz ofertą Bisnode.

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Bisnode

Sprawdź

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.