Artykuły Raporty

Druga edycja Programu Handlu Zagranicznego zakończona

Celem programu było wsparcie polskich firm w działalności na zagranicznych rynkach afrykańskich.

Zakończyliśmy drugą edycję Programu Handlu Zagranicznego Banku BGŻ BNP Paribas „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Partnerem wydarzenia wraz z KUKE jest Dun & Bradstreet Polska. W ramach programu odbyło się osiem konferencji w największych miastach Polski.

Jesienna seria spotkań pokazała możliwości ekspansji na młode, szybko rozwijające się rynki Afryki. To ogromny kontynent, na który składa się ponad 50 krajów, o różnorodnej kulturze. Łączy je perspektywa bardzo dynamicznego wzrostu gospodarczego i poziomu życia obywateli. W Afryce można odnieść sukces – rynki są chłonne, potrzebują wielu produktów. Przed firmami z Polski wciąż do odrobienia zadanie, jak współpracować z partnerami z Afryki, żeby wykorzystać potencjał drzemiący w tym gigantycznym rynku, który ma szansę stać się kontynentem XXI wieku.

W ramach jesiennej edycji Programu Handlu Zagranicznego odbyło się osiem spotkań. Inauguracyjne miało miejsce 4 października w Poznaniu, a kolejne spotkania odbyły się w Katowicach (10.10), Wrocławiu (11.10), Warszawie (16.10), Lublinie (17.10), Krakowie (18.10), Gdańsku (23.10) i Białymstoku (25.10).

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania w Krakowie, z gościnnym udziałem Roberta Kremsera.

https://www.rp.pl/TVRPPL/181039952-Program-Handlu-Zagranicznego.html 

 

Program Handlu Zagranicznego Banku BGŻ BNP Paribas

Program Handlu Zagranicznego jest adresowany był importerów i eksporterów. Poprzez program mają oni dostęp do wiedzy, know-how i doświadczenia poszczególnych Partnerów Programu w zakresie poszukiwania nowych rynków zbytu i wiarygodnych kontrahentów.

Firmy mogą korzystać ze wsparcia na rynkach zagranicznych z wykorzystaniem międzynarodowego zasięgu i obecności geograficznej Partnerów Programu: Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych oraz analitycznej firmy Dun & Bradstreet. Patronat medialny nad Programem Handlu Zagranicznego objął dziennik „Rzeczpospolita”.

Lubisz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z naszymi wiadomościami, artykułami i analizami

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.