Artykuły Raporty

Dun&Bradstreet z nagrodą The World's Most Ethical Company 2019

Dun&Bradstreet firma godna zaufania

Dun & Bradstreet, światowy lider w dziedzinie danych i analiz, już po raz 11 został doceniony przez Ethisphere Institute - międzynarodowy zespół ekspertów w  rozwijaniu standardów etycznych i praktyk biznesowych, jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie w 2019 roku.

Tytuł The World’s Most Ethical Company to podkreślenie przywiązania firmy do uczciwości i priorytetowego traktowania etycznych praktyk biznesowych.

Wyróżnienie przyznawane jest co roku. Kluczowym kryterium jest umiejętność wdrożenia etyki w codziennej działalności firmy oraz wyznaczania standardów etycznego przywództwa. Oceniający eksperci biorą pod uwagę m.in.: ład korporacyjny, odpowiedzialność społeczną, budowanie kapitału ludzkiego czy rozwiązania na rzecz rozwoju innowacyjności.

Z początkiem roku 2019 r przyznano 128 wyróżnień w 21 krajach i 50 branżach.

Ciekawostka może być to, że jedyną polską firma uzyskującą to odznaczenie od ponad 5 lat jest PKN Orlen.

Pełną listę najbardziej etycznych firm na świecie w 2019 r. Można znaleźć na stronie https://worldsmostethicalcompanies.com/honorees

Strategiczne partnerstwo Dun&Bradstreet i Bisnode

Bisnode, od 2002 roku, jest strategicznym partnerem Dun & Bradstreet. Produkty, rozwiązania, strategia i wartości Bisnode i D&B łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają.

„Obecnie firmy bardziej niż kiedykolwiek chcą prowadzić interesy z organizacjami, które odzwierciedlają ich własne wartości i mają silną kulturę robienia właściwych rzeczy” - powiedział Anthony Jabbour, dyrektor generalny Dun & Bradstreet. „Jesteśmy dumni i cieszymy się z  odznaczenia osiągniętego przez Dun & Bradstreet. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu zapewnienia najwyższych standardów etycznych w biznesie”.

Dowiedz się więcej o strategicznym partnerstwie Bisnode i Dun&Bradstreet

Więcej

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Bisnode na polskim i międzynarodowym rynku

Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.