Artykuły Raporty

Dun&Bradstreet z nagrodą The World's Most Ethical Company 2019

Dun&Bradstreet firma godna zaufania

Dun & Bradstreet, światowy lider w dziedzinie danych i analiz, już po raz 11 został doceniony przez Ethisphere Institute - międzynarodowy zespół ekspertów w  rozwijaniu standardów etycznych i praktyk biznesowych, jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie w 2019 roku.

Tytuł The World’s Most Ethical Company to podkreślenie przywiązania firmy do uczciwości i priorytetowego traktowania etycznych praktyk biznesowych.

Wyróżnienie przyznawane jest co roku. Kluczowym kryterium jest umiejętność wdrożenia etyki w codziennej działalności firmy oraz wyznaczania standardów etycznego przywództwa. Oceniający eksperci biorą pod uwagę m.in.: ład korporacyjny, odpowiedzialność społeczną, budowanie kapitału ludzkiego czy rozwiązania na rzecz rozwoju innowacyjności.

Z początkiem roku 2019 r przyznano 128 wyróżnień w 21 krajach i 50 branżach.

Ciekawostka może być to, że jedyną polską firma uzyskującą to odznaczenie od ponad 5 lat jest PKN Orlen.

Pełną listę najbardziej etycznych firm na świecie w 2019 r. Można znaleźć na stronie https://worldsmostethicalcompanies.com/honorees

Strategiczne partnerstwo Dun&Bradstreet i Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet, od 2002 roku, jest strategicznym partnerem Dun & Bradstreet. Produkty, rozwiązania, strategia i wartości Dun & Bradstreet i D&B łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają.

„Obecnie firmy bardziej niż kiedykolwiek chcą prowadzić interesy z organizacjami, które odzwierciedlają ich własne wartości i mają silną kulturę robienia właściwych rzeczy” - powiedział Anthony Jabbour, dyrektor generalny Dun & Bradstreet. „Jesteśmy dumni i cieszymy się z  odznaczenia osiągniętego przez Dun & Bradstreet. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu zapewnienia najwyższych standardów etycznych w biznesie”.

Dowiedz się więcej o strategicznym partnerstwie Dun & Bradstreet i Dun&Bradstreet

Więcej

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.