Aktualności Artykuły

Bisnode Polska na Forum Ekonomicznym w Krynicy

13 wrz 2017

Każdego roku na Forum Ekonomicznym w Krynicy przyjeżdża ponad 3 tys. gości. W tym prezydenci państw naszego regionu i szefowie rządów. Ministrowie, parlamentarzyści. Prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele nauki, kultury i mediów. Wymieniają swoje poglądy na temat aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej. W tym gronie nie zabrakło Roberta Kremsera - dyrektora ds. rozwoju biznesu Bisnode Polska.

Forum Ekonomiczne, to przede wszystkim doskonała platforma do pozyskania nowych kontaktów biznesowych. To także możliwość rozwinięcia relacji z menedżerami firm, z którymi Bisnode od wielu lat współpracuje - przyznaje Robert Kremser - dyrektor ds. rozwoju biznesu w Bisnode Polska.

Podczas Forum odbyło się ponad 150 paneli i prezentacji, podczas których poruszano najbardziej aktualne tematy ściśle związane z gospodarką i polityką, Polski i regionu. Szczególnie interesujące z perspektywy Bisnode były te, odnoszące się do rynku informacji gospodarczej. Przetwarzania danych, regulacji RODO, rosnącego znaczenia w biznesie nowoczesnych technologii, BIG i SMART DATA - dodaje Robert Kremser.

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Międzynarodowe spotkanie przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywające się w Krynicy-Zdroju od 1992 roku. Pomysłodawcą wydarzenia jest Zygmunt Berdychowski, a organizatorem Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

 

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie