Aktualności Artykuły

Dun & Bradstreet Polska na Forum Ekonomicznym w Krynicy

13 wrz 2017

Każdego roku na Forum Ekonomicznym w Krynicy przyjeżdża ponad 3 tys. gości. W tym prezydenci państw naszego regionu i szefowie rządów. Ministrowie, parlamentarzyści. Prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele nauki, kultury i mediów. Wymieniają swoje poglądy na temat aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej. W tym gronie nie zabrakło Roberta Kremsera - dyrektora ds. rozwoju biznesu Dun & Bradstreet Polska.

Forum Ekonomiczne, to przede wszystkim doskonała platforma do pozyskania nowych kontaktów biznesowych. To także możliwość rozwinięcia relacji z menedżerami firm, z którymi Dun & Bradstreet od wielu lat współpracuje - przyznaje Robert Kremser - dyrektor ds. rozwoju biznesu w Dun & Bradstreet Polska.

Podczas Forum odbyło się ponad 150 paneli i prezentacji, podczas których poruszano najbardziej aktualne tematy ściśle związane z gospodarką i polityką, Polski i regionu. Szczególnie interesujące z perspektywy Dun & Bradstreet były te, odnoszące się do rynku informacji gospodarczej. Przetwarzania danych, regulacji RODO, rosnącego znaczenia w biznesie nowoczesnych technologii, BIG i SMART DATA - dodaje Robert Kremser.

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Międzynarodowe spotkanie przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywające się w Krynicy-Zdroju od 1992 roku. Pomysłodawcą wydarzenia jest Zygmunt Berdychowski, a organizatorem Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

 

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.