Rankingi i konferencje Smart Data

RANKING I PLEBISCYT 100 KOBIET BIZNESU 2017

17 lip 2017

RUSZA NABÓR ZGŁOSZEŃ DO SIÓDMEJ EDYCJI RANKINGU „100 KOBIET BIZNESU”, KTÓREMU JAK CO ROKU TOWARZYSZY PLEBISCYT CZYTELNIKÓW „PULSU BIZNESU” I PORTALU PB.PL.

 

W rankingu mogą brać udział panie, które co najmniej od 2015 r. pełnią funkcję prezesów lub są właścicielkami 100 proc. udziałów firmy.

 

O miejscu zadecyduje kondycja finansowa zarządzanych przez nie przedsiębiorstw. Dane finansowe przeanalizuje i dostarczy największa w Europie wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet, która jest jednocześnie autorem rankingu „100 Kobiet Biznesu”.


Natomiast do plebiscytu można nominować panie bez względu na pełnione przez nie funkcje, wielkość firmy czy obroty – tu nie liczą się kryteria finansowe, lecz osiągnięcia, oryginalność, innowacyjność. Zachęcamy do zgłaszania kandydatek ze świata biznesu, nauki, polityki, organizacji charytatywnych itp.


Projekt zakończy uroczysta gala finałowa, podczas której zostaną nagrodzone laureatki rankingu oraz plebiscytu.


Wejdź na stronę 100kobietbiznesu.pl i zgłoś swoje kandydatki do rankingu lub/i plebiscytu.


Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/


Jako autor rankingu Dun & Bradstreet Polska serdecznie zaprasza do udziału.

 

sprawdź pozostałe rankingi, które powstają w oparciu o nasze dane

Sprawdź

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.