Artykuły

Dun & Bradstreet na konferencji November Credit & Collection Days

15 lis 2017

W połowie listopada br. Andrzej Osiński reprezentował Dun & Bradstreet Polska na November Credit & Collection Days.

Konferencja została zorganizowana przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami wraz z firmą Zoomevents. Była poświęcona aktualnym problemom rynku zarządzania należnościami w Polsce i zagranicą oraz przeciwdziałaniu ryzyku kredytowemu.

W spotkaniu z ramienia Dun & Bradstreet Polska byli także obecni Tomasz Starzyk, Robert Kremser i Ewa Suchta.

 

 

November Credit & Collection Days to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów i kadry zarządzającej z obszaru zarządzania należnościami.

Andrzej Osiński, już pierwszego dnia konferencji, przedstawił wszystkim zgromadzonym prezentację na temat „Dun & Bradstreet Consumer Inteligence - nowa generacja API do zarządzania ryzykiem konsumenta”.

Więcej szczegółów na stronie Konferencji NCCD

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Dun & Bradstreet
Sprawdź