Artykuły Smart Data Raporty

Dostęp do bazy o firmach z całego świata.

03 paź 2019

 

Statystyki baz danych Dun & Bradstreet i D&B 2019

 

Za pośrednictwem partnera strategicznego Dun & Bradstreet, Dun & Bradstreet daje dostęp do szerokiego zakresu informacji międzynarodowych, aktualizowanych na bieżąco każdemu użytkownikowi.

Prowadzone działania związane z gromadzeniem danych w całej naszej światowej sieci przyczyniły się do wzrostu rekordów tylko we wrześniu 2019 r.  o 2.45 miliona rekordów, z czego 1,1 miliona to rekordy aktywnie prowadzące działalność gospodarczą.

Daje to rekordowa wielkość 341 mln rekordów w naszej światowej bazie danych (Dun&Bradstreet). Ponad 46% z tych firm jest aktywne gospodarczo.

Ponad 124 miliony z nich posiada informacje istotne marketingowo, jak : adresy, dane kontaktowe itp, a o ponad 22 milionach wiemy, jakie maja powiązania własnościowe.

Taka baza danych gwarantuje dostęp do ważnych informacji o podmiotach gospodarczych i gwarantuje bezpieczeństwo prowadzenia działalności z każdego zakątka świata.

Codzienna aktualizacja danych

Dun & Bradstreet Polska jest aktualnie właścicielem największej na polskim rynku codziennie aktualizowanej bazy firm i przedsiębiorstw z kraju i z zagranicy.

Żyjemy dynamicznie zmieniającym się w świecie. Otaczająca nas rzeczywistość wciąż się zmienia i generuje ryzyko.

Światowa baza danych Dun&Bradstreet jest aktualizowana na bieżąco. Informacje o podmiotach się w niej znajdujących są odświeżane nawet kilka razy dziennie. 

Czy wiesz ile dzieje się w ciągu godziny? Jak Twoje dane mogą być nieaktualne w ciągu roku?

Dostęp do naszej bazy gwarantuje Ci bezpieczeństwo prowadzenia Twojego biznesu.

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej