Artykuły Raporty

Nowy, zagraniczny właściciel znanej polskiej spółki Solaris, producenta autobusów.

06 wrz 2018

Dowiedz się jaka spółka przejmuje Solaris? Kto za nią stoi? Czy spółka jest wiarygodna i płaci kontrahentom na czas? Jakie ma obroty i przepływy finansowe? Te i inne informacje oraz dane znajdziesz w raporcie, który Dun & Bradstreet, wyłączny dystrybutor i partner Dun&Bradstreet w Polsce, publikuje poniżej.

Nowy właściciel Solaris

Hiszpańska grupa CAF objęła 100 proc. udziałów w spółce Solaris, znanym polskim producencie autobusów z branży automotive. Pakiet mniejszościowy zgodnie z porozumieniem od Hiszpanów obejmie Polski Fundusz Rozwoju

Dun & Bradstreet Polska jako wyłączny przedstawiciel Dun&Bradstreet w Polsce publikuje szczegółowy raport dotyczący spółki CAF z Hiszpanii.

 

Pierwsza strona raportu:

Pobierz pełny raport D&B Credit na temat spółki CAF (za darmo): 

CAF_DB_Credit_report.pdf

 

D&B Credit to dostęp online do szczegółowych danych na temat ponad 300 mln firm z ponad 200 krajów Świata.

 

D&B Credit to platforma nowej generacji wspierająca zarządzanie ryzykiem finansowym. Współpraca Dun & Bradstreet i Dun&Bradstreet czyni z tego produktu rozwiązanie unikalne na polskim rynku, pozwalające na dostęp i nielimitowne przeglądy w formie raportów dotyczące aż 300 milionów firm z ponad 200 krajów na terenie całego Świata. Dun&Bradstreet jako najstarsza na świecie wywiadownia gospodarcza poprzez swoje biura regionalne i gromadzenie danych na temat firm bezpośrednio u źródła daje klientom Dun & Bradstreet dostęp do rozwiązania globalnego.

D&B Credit to platforma online nowej generacji przyjazna użytkownikowi, inteligentna i intuicyjna, w całości zaprojektowana na podstawie opinii klientów.

D&B Credit pomaga firmom na całym świecie w minimalizowaniu ryzyka finansowego i łatwiejszym podejmowaniu kluczowych decyzji na podstawie danych. Pozwala rozwijać biznes zamiast jego ograniczania, spełniając przy tym najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

 

Dowiedz się więcej o D&B Credit:

WIĘCEJ

Produkty

Poznaj D&B Credit

Globalne rozwiązanie, które pozwoli Ci skutecznie zarządzać ryzykiem finansowym i podejmować decyzje oparte na podstawie danych.
Poznaj

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.