Artykuły Raporty

Nowy, zagraniczny właściciel znanej polskiej spółki Solaris, producenta autobusów.

06 wrz 2018

Dowiedz się jaka spółka przejmuje Solaris? Kto za nią stoi? Czy spółka jest wiarygodna i płaci kontrahentom na czas? Jakie ma obroty i przepływy finansowe? Te i inne informacje oraz dane znajdziesz w raporcie, który Bisnode, wyłączny dystrybutor i partner Dun&Bradstreet w Polsce, publikuje poniżej.

Nowy właściciel Solaris

Hiszpańska grupa CAF objęła 100 proc. udziałów w spółce Solaris, znanym polskim producencie autobusów z branży automotive. Pakiet mniejszościowy zgodnie z porozumieniem od Hiszpanów obejmie Polski Fundusz Rozwoju

Bisnode Polska jako wyłączny przedstawiciel Dun&Bradstreet w Polsce publikuje szczegółowy raport dotyczący spółki CAF z Hiszpanii.

 

Pierwsza strona raportu:

Pobierz pełny raport D&B Credit na temat spółki CAF (za darmo): 

CAF_DB_Credit_report.pdf

 

D&B Credit to dostęp online do szczegółowych danych na temat ponad 300 mln firm z ponad 200 krajów Świata.

 

D&B Credit to platforma nowej generacji wspierająca zarządzanie ryzykiem finansowym. Współpraca Bisnode i Dun&Bradstreet czyni z tego produktu rozwiązanie unikalne na polskim rynku, pozwalające na dostęp i nielimitowne przeglądy w formie raportów dotyczące aż 300 milionów firm z ponad 200 krajów na terenie całego Świata. Dun&Bradstreet jako najstarsza na świecie wywiadownia gospodarcza poprzez swoje biura regionalne i gromadzenie danych na temat firm bezpośrednio u źródła daje klientom Bisnode dostęp do rozwiązania globalnego.

D&B Credit to platforma online nowej generacji przyjazna użytkownikowi, inteligentna i intuicyjna, w całości zaprojektowana na podstawie opinii klientów.

D&B Credit pomaga firmom na całym świecie w minimalizowaniu ryzyka finansowego i łatwiejszym podejmowaniu kluczowych decyzji na podstawie danych. Pozwala rozwijać biznes zamiast jego ograniczania, spełniając przy tym najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

 

Dowiedz się więcej o D&B Credit:

WIĘCEJ

Produkty

Poznaj D&B Credit

Globalne rozwiązanie, które pozwoli Ci skutecznie zarządzać ryzykiem finansowym i podejmować decyzje oparte na podstawie danych.

Poznaj

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.