Aktualności

Partnerstwo w chmurze - D&B i Microsoft

04 wrz 2017

Dun & Bradstreet, strategiczny partner  firmy Dun & Bradstreet w Polsce – globalnego dostawcy informacji biznesowych, europejskiego lidera w dostarczaniu danych i analiz – od lipca 2017 rozpoczął współpracę z firmą Microsoft, dając swoim klientom na całym świecie bezpośredni dostęp do danych dzięki usłudze Cloud Microsoft.

Firma Dun & Bradstreet wybrała firmę Microsoft jako strategicznego dostawcę technologii chmury, aby przyspieszyć cyfrową transformację firmy i zapewnić swoim klientom sprawniejszy i szybszy dostęp do danych. Dun & Bradstreet będzie zasilać aplikacje bazowe i tworzyć nowe usługi w Microsoft Azure oraz planuje wykorzystać usługi firmy Microsoft do modernizacji swoich aplikacji.

Dane Dun & Bradstreet zostaną udostępnione poprzez Microsoft Dynamics 365. Dzięki usłudze Microsoft Common Data, standardowy numer  DUNS® i pozostałe podstawowe dane zostaną zintegrowane, ażeby pomóc w pozyskiwaniu leadów sprzedażowych. Dodatkowo nastąpi integracja z globalną bazą biznesową Dun & Bradstreet liczącą ponad 265 milionów rekordami.

Dun & Bradstreet dotrze do komercyjnych użytkowników i potencjalnych klientów firmy Microsoft, dzięki umowie w zakresie wspólnej sprzedaży, opartej na Microsoft Dynamics 365 oraz podstawowych danych biznesowych firmy Dun & Bradstreet oraz D&B Hoovers.

 

Oczekuje się, że pierwsze oferty zostaną złożone na rynku jeszcze w tym roku

Nic dziwnego, iż pod kierownictwem przewodniczącego i dyrektora generalnego Boba Carrigana, 176-letnia firma Dun & Bradstreet podjęła znaczące kroki w celu przekształcenia i modernizacji, inwestując w swoje dane, analizy i wiedzę, aby być pewnym, że są one zawsze najbardziej  aktualne i dostępne. Ten wspólny krok z firmą Microsoft opiera się na ostatnich czterech latach transformacji gospodarczej, dzięki czemu firma oferuje więcej produktów i rozwiązań w chmurze przez oferowanie typu data-as-a service. Zaufana, globalna platforma Azure Cloud pomoże Dun & Bradstreet spełnić oczekiwania swoich klientów dotyczące łączności w czasie rzeczywistym z ich globalnym ekosystemem biznesowym, umożliwiając szybsza aktualizację i skalowanie oraz prędkość i terminowości  dla klientów, którzy korzystają z danych, szukając nowych szans na prowadzenie biznesu.

„Chcielibyśmy, aby nasi klienci mieli dostęp do najbardziej aktualnych danych,  kiedy tylko tego potrzebują i gdzie tylko chcą”, powiedział Josh Peirez, Prezes i Dyrektor Operacyjny Dun & Bradstreet. „Dzięki strategicznemu partnerstwu z firmą Microsoft możemy skorzystać z efektu skali i szybkości technologii opartych na chmurze, przyspieszyć wprowadzanie innowacyjnych produktów i zapewnić bezproblemowy dostęp do naszych danych i. Dzięki dostarczaniu informacji za pośrednictwem chmury, nasi Klienci będą mogli lepiej oceniać i rozwijać swoje najcenniejsze relacje biznesowe”.

Integracje natywne z aplikacjami biznesowymi Microsoft Dynamics 365 umożliwią firmie Dun & Bradstreet zdobycie nowych użytkowników i otwarcie się na nowe przypadki, a także dostarczą bardziej prostych rozwiązań niż to było możliwe kiedykolwiek wcześniej.

Dzisiejsze firmy korzystają z danych i usług analitycznych Dun & Bradstreet w zakresie sprzedaży i marketingu pomiędzy przedsiębiorstwami (B2B), zarządzania ryzykiem, zarządzania łańcuchem dostaw, sprzedaży i zarządzania historią kredytową. Dynamics 365 to następna generacja inteligentnych aplikacji biznesowych, które umożliwiają organizacjom rozwój, ewolucję i przekształcanie w celu zaspokojenia potrzeb klientów i zdobywania nowych możliwości. Dzięki tej integracji danych istniejący klienci Dun & Bradstreet, którzy są również klientami Microsoft Dynamics 365, będą korzystać z danych zintegrowanych bezpośrednio z CRM’em, usprawniając proces, dzięki czemu będą w stanie uzyskać dostęp do informacji w sposób, który oszczędza znaczną ilość czasu i poprawi wydajność.

„Microsoft jest zaszczycony, że Dun & Bradstreet wybrał naszą chmurę, aby dostarczać najbardziej podstawowych i kluczowych ofert branżowych. Cyfrowa transformacja to nie tylko technologia – wymaga od liderów biznesu odtworzenia istniejących modeli biznesowych i objęcia różnych sposobów łączenia ludzi, danych i procesów” – powiedział Judson Althoff, Wiceprezes ds. Międzynarodowego Rozwoju Biznesu. “Dun & Bradstreet wywiera nacisk na dostęp do technologii aby zwiększyć moc swoich innowacji i zwiększać wartość dla swoich klientów. Możliwość doskonałego rozwoju bogatego zasobu danych dla naszych wspólnych Klientów dzięki połączeniu Dynamics 365 i Dun & Bradstreet jest niewiarygodna “.

Poprzez zbieżne nastawienie do rynku i strategie, obie firmy będą wspólnie sprzedawać dane biznesowe Dun & Bradstreet i D&B Hoovers korzystając z Microsoft Dynamics 365. Oferta ta będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych, dając nowe możliwości wzrostu sprzedaży i udoskonalenia rozwiązań marketingowch dla obu oraz większego wykorzystania zasobów chmury Azure dla firmy Microsoft.

 

O Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet (NYSE: DNB) rozwija najcenniejsze relacje w biznesie. Poprzez udostępnianie prawdziwych danych, daje swoim klientom nowe perspektywy i ułatwia współprace z dostawcami, klientami i partnerami,  już od 1841 roku. Niemal dziewięćdziesiąt procent firm z rankingu Fortune 500 oraz  wiele firm na całym świecie, niezależnie od rozmiaru polega na naszym danych, spostrzeżeniach i analizach. Więcej informacji na temat Dun & Bradstreet można znaleźć na stronie internetowej DNB.com.

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.