Artykuły Raporty

I edycja Programu Handlu Zagranicznego którego partnerem jest Dun & Bradstreet Polska została zakończona

23 lip 2018

10 miast, zaproszenia do uczestnictwa przesłane aż do 1581 firm, uczestniczący przedstawiciele 284 firm to I edycja Programu Handlu Zagranicznego w liczbach. Tegoroczną tematyką była ekspansja polskich firm na rynki azjatyckie.

Podsumowanie I edycji Programu Handlu Zagranicznego - film

Jedyne takie wydarzenie w skali całej Polski organizowane przez BGŻ BNP Paribas

I edycja Programu Handlu Zagranicznego organizowanego przez bank BGŻ BNP Paribas i współorganizowanego przez Dun & Bradstreet Polska oraz m.in. Rzeczpospolitą dobiegła końca. To wydarzenie skupiło wokół spotkań zorganizowanych w 10 miastach przedstawicieli aż 284 firm już teraz zajmujących się handlem zagranicznym lub dopiero planujących taką ekspansję.

Wraz z uruchomieniem Programu Handlu Zagranicznego równolegle miały miejsce wydarzenia towarzyszące takie jak m.in Polish Food Export Forum.

Więcej o samym Programie Handlu Zagranicznego pisaliśmy TUTAJ

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.