Artykuły Raporty

I edycja Programu Handlu Zagranicznego którego partnerem jest Bisnode Polska została zakończona

23 lip 2018

10 miast, zaproszenia do uczestnictwa przesłane aż do 1581 firm, uczestniczący przedstawiciele 284 firm to I edycja Programu Handlu Zagranicznego w liczbach. Tegoroczną tematyką była ekspansja polskich firm na rynki azjatyckie.

Podsumowanie I edycji Programu Handlu Zagranicznego - film

Jedyne takie wydarzenie w skali całej Polski organizowane przez BGŻ BNP Paribas

I edycja Programu Handlu Zagranicznego organizowanego przez bank BGŻ BNP Paribas i współorganizowanego przez Bisnode Polska oraz m.in. Rzeczpospolitą dobiegła końca. To wydarzenie skupiło wokół spotkań zorganizowanych w 10 miastach przedstawicieli aż 284 firm już teraz zajmujących się handlem zagranicznym lub dopiero planujących taką ekspansję.

Wraz z uruchomieniem Programu Handlu Zagranicznego równolegle miały miejsce wydarzenia towarzyszące takie jak m.in Polish Food Export Forum.

Więcej o samym Programie Handlu Zagranicznego pisaliśmy TUTAJ

Lubisz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z naszymi wiadomościami, artykułami i analizami

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Bisnode?

You must be logged in to submit the form.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.