Artykuły Smart Data Raporty

Dun & Bradstreet Sustainability Report 2019

11 maj 2020

Dun & Bradstreet kontynuuje i promuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

 

W kwietniu br. Grupa Dun & Bradstreet już po trzeci z rzędu opublikowała raport dotyczący zrównoważonego rozwoju. Raport przedstawia najważniejsze z punktu widzenia firmy obszary, których wpływ na zrównoważony rozwój jest niezwykle istotny. Do tych obszarów należą między innymi etyka w biznesie, ochronie środowiska, współpracy z dostawcami oraz miejscu pracy.

 

Nasze podejście do biznesu, środowiska i miejsca pracy jest bardzo transparentne. Nie mamy tolerancji dla korupcji, przestrzegamy przepisów antymonopolowych i dotyczących konkurencji na rynkach, na których działamy.

 

Przestrzegamy obowiązujących przepisów, a nasze cele środowiskowe są mierzone, stale monitorowane i stanowią integralną częścią naszej codziennej działalności. Również od naszych  dostawców oczekujemy spełniania zasad Kodeksu postepowania, który określa minimalne wymagania w zakresie etyki biznesowej, wpływu na środowisko, warunków pracy, praw człowieka oraz zdrowia i bezpieczeństwa.

 

Dbamy o to, aby stale się rozwijać, pracujemy nad tym, aby zarówno miejsce pracy jak i środowisko pracy było komfortowe i wolne od wszelkiego rodzaju nietolerancji, dyskryminacji czy mobbingu.

 

POBIERZ RAPORT

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej