Analizy Raporty

Dun & Bradstreet zwiększa bezpieczeństwo i szybkość przetwarzania danych.

03 sty 2018

Dun & Bradstreet jako wywiadownia gospodarcza, której największym kapitałem są dane firm i bazy danych potrzebuje najskuteczniejszych i najszybszych rynkowych rozwiązań.

Działalność Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet jako wywiadownia gospodarcza specjalizuje się w dostarczaniu danych i analiz. Nasza praca polega na udzieleniu pomocy firmom w zdobywaniu nowych klientów i utrzymywaniu bezpiecznych relacji biznesowych podczas całego okresu współpracy.

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza misja

Naszą misją jest stać się europejskimi pionierami analizy i wykorzystania danych. Dun & Bradstreet działa w 19 krajach i zatrudnia blisko 2100 pracowników. Jako wywiadownia gospodarcza posiadamy aktualizowaną codziennie bazę danych firm, posiadając informacje i dane o każdej firmie w Polsce. Dodatkowo współpraca z Dun&Bratstreet zapewnia nam unikatowy dostęp do danych na temat firm z całego świata. To w połączeniu z analizami typu Smart Data daje naszym klientom realną korzyść.

Wsparcie technologiczne

Bez odpowiedniego wsparcia technologicznego nasza działalność byłaby niemożliwa. Dlatego od samego początku stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. 

Bezpieczeństwo naszych danych i danych naszych klientów to dla nas priorytet. Nasz biznes jest zależny od nowoczesnej technologii. Dlatego potrzebowaliśmy rozwiązania, które zagwarantowałoby działanie naszych systemów informatycznych, bez względu na okoliczności.

Dodatkowo narastająca ilośc danych o firmach w naszej bazie które są pozyskiwane z wielu rozmaitych źródeł i łączone z danymi międzynarodowymi Dun&Bradstreet. W dalszej kolejności te dane sa przetwarzane przez nasze modele analityczne, systemy i konkretnych analityków w celu stworzenia rozwiązań które na codzień pomagają firmom w Polsce optymalizować swoją działalność, pozyskiwać nowych klientów i utrymywać optymalne biznesowe relacje z klientami aktualnymi. Takie działanie wymaga urządzeń posiadających ogromne moce obliczeniowe. 

Współpraca z K3 System i Lenovo - rozwiązania najwyższej światowej jakości dla bezpieczeństwa i wydajności baz danych Dun & Bradstreet

Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z K3System i Lenovo, której podstawą jest dostarczenie najnowszych technologii pozwalających zwiększyć moc obliczeniową naszych rozwiązań i sytemów oraz zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo naszym danym na wypadek niespodziewnych okoliczności i kataklizmów. We współpracy z firmą K3System, będącą Partnerem Biznesowym Lenovo, wdrożyliśmy wyposażone w procesory z rodziny Intel® Xeon® E5 serwery Lenovo System x3550 M5, znacznie skracając czas wykonywania analiz danych i przetwarzania dużych zbiorów danych typu Big Data w Smart Data.

O naszym technologicznym przedsięwzięciu i jego efektach można przeczytać także na stronie Computerworld.pl

Natomiast w kwestiach bezpieczeństwa każda firma, która nie posiada odpowiednich zabezpieczeń, naraża się na przerwanie ciągłości pracy lub utratę posiadanych zasobów - a to może doprowadzić do ogromnych strat finansowych, a nawet upadku firmy. Odpowiedzią na nieprzewidziane i nagłe wydarzenia jest usługa K3 Disaster Recovery.

K3 Disaster Recovery zapewnia ciągłość działania firmy podczas wystąpienia niespodziewanych przerw w dostępie do systemu lub nawet całkowitej niedostępności zasobów.. Głównym celem tej usługi jest zabezpieczenie infrastruktury poprzez udostępnienie zapasowego centrum danych, przystosowanego do przejęcia funkcji środowiska produkcyjnego na wypadek nieoczekiwanych wydarzeń.

Rozwiązanie K3 Disaster Recovery chroni nasze najważniejsze zasoby i zapewnia ciągłość działania systemów informatycznych. Dla naszego biznesu i tego co robimy w Dun & Bradstreet  ma to kluczowe znaczenie.

Więcej o naszej współpracy i rozwiązaniu K3 Disaster Recovery na poniższym filmie:

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Dun & Bradstreet
Sprawdź