Artykuły Smart Data Raporty

Wybieramy 100 Kobiet Biznesu 2020 już po raz 10!

09 lip 2020

Już po raz dziesiąty Bisnode Polska wraz z Pulsem Biznesu wybierają najbardziej przedsiębiorcze kobiety w kraju.

Nikt już sobie nie wyobraża biznesu bez kobiet.  Od wielu lat „Puls Biznesu” i Bisnode Polska dostrzegają i doceniają rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce (w Bisnode Polska kobiety stanowią ponad 60% zatrudnionych, również na stanowiskach dyrektorskich).

Najbardziej przedsiębiorcze kobiety w Polsce już po raz dziesiąty stworzą ranking „100 Kobiet Biznesu”. Zostanie on opublikowany w grudniu w formie ekskluzywnego dodatku do dziennika „Puls Biznesu”.

Rankingowi, jak co roku, towarzyszy plebiscyt czytelników. Spośród zgłoszeń redakcja wytypuje 10 pań, a internauci wskażą tę, która otrzyma tytuł „Kobiety Biznesu 2020 roku”.

100 kobiet biznesu 2020

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś lub znasz przedsiębiorczą, mądrą, kreatywną, ambitną, wytrwałą Kobietę, która odnosi sukcesy w biznesie do 30 września 2020 r. możesz zgłosić ją do rankingu i plebiscytu na stronie 100kobietbiznesu.pl .

Udział w programach jest bezpłatny.

W tym roku, w rankingu mogły wziąć udział panie, które co najmniej od 2018 r. pełnią funkcję prezesów lub są właścicielkami 100 proc. udziałów firmy. O miejscu zadecydują kondycja finansowa zarządzanych przez nie przedsiębiorstw, wzrost sprzedaży i zysku. Ranking przygotowuje Bisnode Polska.

Projekt zakończy uroczysta gala, która odbędzie się  grudniu w Warszawie. Podczas niej zostaną wręczone wyróżnienia laureatkom tegorocznego rankingu i plebiscytu.

Zapisz sie do newslettera Bisnode!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Bisnode na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej