Artykuły Smart Data Raporty

Zmiany w pracy i obsłudze klienta Dun & Bradstreet

15 mar 2020

Dun & Bradstreet od 9 marca pracuje i dostarcza swoje usługi zdalnie

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem sytuacja w naszym kraju i na świecie jest wyjątkowa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz partnerów biznesowych Dun & Bradstreet,  już 9 marca 2021 roku postanowiliśmy podjąć specjalne środki bezpieczeństwa i wprowadziliśmy zmiany organizacyjne w Dun & Bradstreet.

#Jesteśmyodpowiedzialni i zdecydowaliśmy o rozpoczęciu pracy zdalnej przez wszystkich naszych pracowników. Nasze biura w Warszawie oraz w Płocku zostały zamknięte do odwołania.

Stosując się do zaleceń ograniczenia osobistych kontaktów zmniejszających ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do akcji #zostańwdomu.

Rozumiemy, że ta zmiana może być dla niektórych z Państwa niekomfortowa, ale jest ona podyktowana bezpieczeństwem nas wszystkich.

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy przygotowani i dysponujemy różnymi formami środków technicznych niezbędnych do świadczenia przez nas usług na najwyższym poziomie dla naszych klientów.

Z naszej strony zapewniamy Państwu pełną ciągłość działań biznesowych i operacyjnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od  poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 16:00. Możecie się z nami kontaktować telefonicznie pod numerem + 48 22 278 26 26 lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt.pl@Dun & Bradstreet.com.

Przypominamy, o  elektronicznym obiegu  dokumentów w naszej firmie. W tym czasie, będziemy na bieżąco obsługiwać  tylko i wyłącznie dokumenty przekazane nam w formie elektronicznej.

Prosimy o przesyłanie faktur w wersji elektronicznej lub duplikatów w formie pdf na adres:  efaktura@Dun & Bradstreet.com.

Liczymy, że wszelkie zmiany przyjmą Państwo ze zrozumieniem i wspólnie przejdziemy przez ten wyjątkowy czas.

#zostańwdomu #jesteśmyodpowiedzialni

Zapisz sie do newslettera Dun & Bradstreet!

Otrzymuj na bieżąco nasze opracowania, raporty i analizy.

Zapisz się!

Dowiedz się więcej o naszej współpracy z D&B

Zobacz na czym polega unikalna wartość Dun & Bradstreet na polskim i międzynarodowym rynku
Dowiedz się więcej