Artykuły Smart Data Raporty

Zostań Diamentem Forbes 2020!

07 maj 2018

Dołącz do elitarnego grona przedsiębiorców.

Tylko do 15 listopada 2019 r. czekamy na Twoje zgłoszenie.

Już od 12 lat Bisnode Polska wspólnie z wydawnictwem Forbes przygotoruje co roku listę Diamentów Forbesa. Opracowywana jest ona na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw.

Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz ich zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Czym sa Diamenty Forbesa?

Diament Forbesa to zaszczytne wyróżnienie, którym mogą się cieszyć wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Potwierdza ono doskonałą kondycję firmy, daje gwarancję jej wiarygodności, a także tego, że współpraca z nią niesie za sobą najmniejsze możliwe ryzyko.

Laureaci Diamentów Forbesa to przedsiębiorstwa cieszące się nieposzlakowaną opinią, najbardziej dynamicznie rozwijające się w swym regionie i aktywnie wspierające rozwój społeczności lokalnej. To wyróżnienie w sposób znaczący przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności pozycji rynkowej nagrodzonych firm. D

iament Forbesa jest także doskonałym narzędziem wzbogacającym pracę działów promocji i marketingu. Wzbudza zaufanie przedsiębiorców i pozytywne skojarzenia. Pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku, stanowi gwarancję rzetelności i przejrzystości nagrodzonego przedsiębiorstwa.

Wyróżnienie Diamentem Forbesa to nie tylko nagroda za doskonałe wyniki finansowe i wzrost wartości firmy, lecz także świadectwo transparentności i przejrzystości danego przedsiębiorstwa.

Jak wziąć udział w rankingu Diamenty Forbes 2020.

Aby wziąć udział w przyszłorocznym rankingu należy potwierdzić swój udział wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy i jednocześnie wysłać rachunek zysków i start oraz bilans za 2018 / 2017 / 2016 / 2015 i 2014 rok na adres: tomasz.starzyk@bisnode.com

W przypadku pytań zadzwoń: +48 660 474 869

Zgłoś swoją firmę do rankingu Diamenty Forbesa 2020!

Wypełnij formularz oraz dodatkowo prześlij rachunek zysków i start oraz bilans firmy za 2018 / 2017 / 2016 / 2015 i 2014 rok na adres: tomasz.starzyk@bisnode.com

Zgłoś swoją firmę do rankingu Diamenty Forbesa 2020!